Akceptuję

Szanowni Państwo,

mając na uwadze nadchodzące zmiany w prawie ochrony danych osobowych związane z wejściem
w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119 str.1, dalej RODO, realizując przysługujące Państwu na podstawie Art. 13 RODO prawo do informacji, w załączeniu przesyłamy Państwu treść klauzuli informacyjnej administratora danych osobowych.

ALFATEX Sp. z o.o. z siedzibą w Cielimowie - w ramach wzajemnych relacji biznesowych- przetwarza przekazane przez Państwa dane osobowe, które mogą dotyczyć Państwa reprezentantów, właścicieli  lub pracowników.

Klauzula informacyjna administratora danych osobowych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest ALFATEX Sp. z o. o. z siedzibą w Cielimowie
(62-220 Niechanowo), ul. Klonowa 2 - dalej: Spółka.

Możesz kontaktować się z nami listownie na adres ul. Klonowa 2, Cielimowo, 62-220 Niechanowo, mailowo na adres: biuro@alfatex.info , telefonicznie pod numerem 61 424-16-41, lub z powołanym przez nas inspektorem ochrony danych iod@alfatex.info

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu zawarcia i/lub wykonywania umowy oraz umożliwienia
i utrzymywania kontaktu z Klientem, z którym ALFATEX Sp. z o.o. zamierza zawrzeć lub zawarła umowę.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:

Podanie nam swoich danych osobowych było dobrowolne, jednak niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży.

Twoje dane możemy przekazywać:

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie wykonywania umowy, w czasie przez który mógłbyś wnieść reklamację lub pozew, a także w okresie przez który zobowiązani jesteśmy do przetwarzania danych na podstawie ustaw podatkowych, w tym ustawy o podatku dochodowym oraz ustawy o podatku od towarów i usług. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ALFATEX Spółka z o.o. - Cielimowo ul.Klonowa 2, 62-220 Niechanowo telefon: +48 61 424 16 41 telefon mobilny: +48 602 770 769

O firmie

Alfatex Sp. z o. o. jest liderem wyrobów w przemyśle włókienniczym. Oferta naszej firmy skierowana jest do producentów mebli, odzieży, tekstyliów domowych oraz hotelowych po indywidualnych odbiorców wyrobów gotowych.

 

Firma powstała w 1997 roku, nasza działalność ukierunkowana jest na produkcję włóknin, puchu silikonowego, kulek silikonowych oraz czesanki.

Od niedawna wprowadziliśmy również usługi ultradźwiękowego pikowania, koronkowania, szycia, haftu komputerowego, oraz gotowe produkty tekstylne.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który w połączeniu z długoletnim doświadczeniem wykwalifikowanej załogi zapewnia naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Kontakt z nami


telefon kontaktowy:

+48 61 424 16 41


wyślij fax:

+48 61 424 16 41


napisz do nas e-mail:

biuro@alfatex.info


ALFATEX Spółka z o.o. - jest liderem wyrobów w przemyśle włókienniczym: włóknina meblowa, włóknina odzieżowa, włóknina pościelowa, włókno silikonowe, kulki silikonowe, czesanka, ultradźwiękowe pikowanie, koronkowanie, szycie, haft komputerowy, kołdry i poduszki.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
|Polityka Prywatności|
ikona Strona główna      ikona O firmie      ikona Wyroby      ikona Nagrody i certyfikaty      ikona Kontakt      ikona Klauzula informacyjna